Armend Ademi – Nese Shkon Lyrics

Albanian Songs

Nese Shkon Song 2016 Listen Online HD

Song :  Nese Shkon
Singer : Armend Ademi
Music : CekicBeatz & Gzim Lazri
Lyrics : Vig Poppa
Video : ASHA
Official Site : BBCSongs.Com
Release Date :  Jul 30, 2016
Country : USA
Language : Albanian

[sc name=”ads”]

Nese Shkon – Armend Ademi Song Online On BBCSongs.Com

Nese Shkon Lyrics

Nese shkon pse nuk shkon po prap kthehesh me lendon
Nese ri pse nuk rin pse dhe n`enderr ke tradhtin oouuu
Nese flet pse flet pa fjal ne qoft fundi un dot se ndali
Por ne shkofsh shko nje mend per genjeshtra ktu ska vend joooo

Ref: Kur te jesh humbur veten genjeje
kut tket mar malli per mu ooo ne paq dimer
zemer ngrohtesin gjeje se kjo ender ka perfundu ooooo [2x]

Ky qytet dhimbje smban e as un me ste kujtoj joo
se nket jet me sjell veq lot e mos shkofsh ti un do shkoj
un do shkoj un do shkoojjj

Ref: Kur te jesh humbur veten genjeje kut tket
mar malli per mu ooo ne paq dimer zemer
ngrohtesin gjeje se kjo ender ka perfundu oooo [2x]

Tag: Armend Ademi – Nese Shkon Full Video Song, Armend Ademi – Nese Shkon New Song, new Song Armend Ademi – Nese Shkon,

Advertisement