Artur Yzeiri – Vetem ti Lyrics

Albanian Songs

DOWNLOAD

Vetem ti Song 2016 Listen Online HD

Song :  Vetem ti
Singer : Artur Yzeiri
Muzika : Valter Beqo
Video : SWART
Official Site : BBCSongs.Com
Release Date :  Jul 31, 2016
Country : Albania
Language : Albanian

[sc name=”ads”]

Vetem ti – Artur Yzeiri Song Online On BBCSongs.Com

Vetem ti Lyrics

Baby ashtu qysh jam veq ti mdon
Veq ti jeten film ma ban
Per gjdo sen ty tkam ilaq
Veq ti din mem knaq

Ti ti ti vetem ti
Ti ti veq ti dhe vetem ti
Ti ti ti je i vetmi
vetem ti qe sekretin do ta di
Du me ta than du me ta than
Baby nje fshetsi
Du me ti dhan du me ti dhan
Baby Krejt qka kam

Pa ty esht gjdo qast depresion
Pa ty naten gjum nuk kam
Sonte po du ni sekret
me ta than diskret

Tag: Artur Yzeiri – Vetem ti Full Video Song, Artur Yzeiri – Vetem ti New Song, new Song Artur Yzeiri – Vetem ti, Artur Yzeiri – Vetem ti Mp3 Song,

Advertisement