Besa – Hangover Lyrics (Music Download)

English Songs

Hangover Song 2016 Listen Online HD

Song :  Hangover
Singer : Besa
Lyrics : Olti Curri
Music : Darko Dimitrov
Official Site : BBCSongs.Com
Release Date :  Aug 11, 2016
Country : USA
Language : ENGLISH

[sc name=”ads”]

Hangover – Besa Video Song Online

Hangover Lyrics

Kur ti me flet oh sa pis me bejne fjalet
Sa here me puth une e di ke bo’ faje

Loja po te ecen mire
Fundi ka me qen’ veshtire

Ti per çdo jave i ndryshon tatuazhet
Jo emrin tim me ne trup mos e mbaj jo

Loja po te ecen mire
Fundi ka me qen’ veshtire

Kjo dashnia t’bon hangover
A don mo me pi a don mo me pi?

Kjo dashnia t’bon hangover
Dije bota esht’ e vogel

Ki me pa
Ti zemer
Ki me pa
Se leht’ esht’me u nda
Cdo dite do jesh vetem
Do jesh vetemoh

Ki me pa
Ti zemer
Ki me pa
Se leht’ esht’me u nda
Dhe kur te gjesh nje tjeter
Do jesh vetemoh

Mos m’thirr baby
Un jam e njejta crazy
Po t’shoh une ti ke mbet i njejt ti ke mbet i njejte
Ti ke mbet i njejteti ke mbet i njejte

Tag: Besa – Hangover Full Video Song, Besa – Hangover New Song, new Song Besa – Hangover, Besa – Hangover Mp3 Song, Mp3 Song Besa – Hangover,

Advertisement