Enca ft. Noizy – Bow Down

English Songs

bow-down

Bow Down – Enca ft. Noizy Video Song Listen and read lyrics. Tag: Enca ft. Noizy – Bow Down Full Music Out Now Listen, Enca ft. Noizy – Bow Down Audio Video Song Download and lsiten from bbcsongs bookmark this site!

Song :  Bow Down
Singer : Enca ft. Noizy
Music : Enca, Noizy
Lyrics : Enca, Noizy
Produced : Big Bang
Official Site : BBCSongs.Com
Release Date :  Jun 15, 2016
Country : USA
Language : ENGLISH

[sc name=”ads”]

Bow Down Lyrics

Bow down to the King and the Queen jo
Kerkush sun tna nali
Sa munohen, stermumohen por esht e veshtir tja dalin

Ok, stop.
Dhe niher ku jena prap
Bashk, me kuror t’shoh prej nalt
Shihet si e bojna per cdo nat

Oh no! Kom ni po xhelozon
Oh no! Jom idoll sun e kupton
Oh no! Venin tem ti shum e don

Sa vi anej, o sa vi anej
Everybody say, everybody say
Noizy back again,krejt po vin anej
Everyone of dem, everyone of dem

Jam prap si terror i nates
Me kapuca prap n’krye t’rradhes
Na vijn turmat permrapa
Dihet se bim n’sy nga krejt estrada

Bow down to the King and the Queen jo
Kerkush sun tna nali
Sa munohen, stermumohen por esht e veshtir tja dalin

Coje ma nalt tash
Coje ma nalt
Du me ni o ka bohet shum Hot!

Sa vi anej, o sa vi anej
Everybody say, everybody say
Noizy back again,krejt po vin anej
Everyone of dem, everyone of dem

Oh no! Kom ni po xhelozon
Oh no! Jom idoll sun e kupton
Oh no! Venin tem ti shum e don

Bow down to the King and the Queen jo
Kerkush sun tna nali
Sa munohen, stermumohen por esht e veshtir tja dalin

I really told you ye Im betta den dem
Yeah im betta den dem
Im the life of the party

Enca betta den dem,
Enca betta den dem
Un jam special i nates

Bow down to the King and the Queen jo
Kerkush sun tna nali
Sa munohen, stermumohen por esht e veshtir tja dalin

Coje ma nalt tash
Coje ma nalt
Du me ni o ka bohet shum Hot

Advertisement