Etnon feat Fajt & Dj Dagz – Ca bon per mu

Albanian Songs

Ca bon per mu Song 2016 Listen Online HD

Song:  Ca bon per mu
Singer: Etnon feat Fajt & Dj Dagz
Official Site: BBCSongs.Com
Release Date:  Jul 18, 2016
Country: USA
Language: Albanian

[sc name=”ads”]

Ca bon per mu – Etnon feat Fajt & Dj Dagz Song Online On BBCSongs.Com

Ca bon per mu Lyrics

Nuk është shuar akoma jehona e klipit të tyre
Turn me on, dhe Etnon sollën
një tjetër këngë verore për fansat e tyre
Në bashkëpunim me Fajt & Dj Dagz
Etnon kanë lansuar me klip hitin e ardhshëm
“Ça Bon Për Mu“
Kënga është një tjetër prodhim i suksesshëm nga BlackFish
ndërsa videoklipi është xhiruar
në hotelet lluksoze të Turqisë
Në këtë hit veror,
shikojmë Gencin dhe Fajt
tek kërcejnë nën ritmet hip-hop bashkë me vajza bukuroshe
Kjo këngë përfocon suksesin e hiteve të firmosura nga Etnon
të cilët janë mjaft të angazhuar
edhe me koncerte të shumta brenda dhe jashtë vendit

Tag: Etnon feat Fajt & Dj Dagz – Ca bon per mu Full Video Song, Etnon feat Fajt & Dj Dagz – Ca bon per mu New Song, new Song Etnon feat Fajt & Dj Dagz – Ca bon per mu, Etnon feat Fajt & Dj Dagz – Ca bon per mu Mp3 Song,

Advertisement