Mozzik ft. Enis Bytyqi – Mra pika Lyrics

French Songs

Mra pika Song 2016 Listen Online HD

Song:  Mra pika
Singer: Mozzik ft. Enis Bytyqi
Official Site: BBCSongs.Com
Release Date:  Jul 06, 2016
Country: USA
Language: French

[sc name=”ads”]

Mra pika – Mozzik ft. Enis Bytyqi Song Online On BBCSongs.Com

Mra pika Lyrics

Kejt rrypat i kena gucci
kur pot sho ty po huqi
Boom Qaka Like a Boom Qaka
hala n’disko me shume vajza
Leje leje leje edhe pak
ose preke preke edhe pak
ose ngrehe ngrehe edhe pak
edhe zemra do mem kap infrakt,you know uuu
Edhe njo edhe dy edhe tri qoj edhe mos ta nin
tu kcy ti qkyje fustanin
dil prej shpis ti genjeje mamin
rreje mamin edhe shyme telefonin edhe ti lshoja ti zonin

mos e kqyr ti asnjonin
jom personi ma i qart qe ke mujt me pa najhere
mshele gojen Zemer ama menihere

Tu nejt me qika, mu mra pika
Tu nejt me qika, mu mra pika
Brune bjondina po sho shum shtiklla
O sa shum qika mu me ra pika

Syni mu ka aj tu flejt n’cic t’saj
m’ka shume afer si gjirin familjar
e veshi e zhveshi m’thirr gjinekolog
e rrej po sjom pinok,kom patikat rebook
Per hejtera nuk dho qindarka
n’krah i kom dy gjakovarka
ma kan pi gjakun i thirri gjarpna
m’rrin te qafa te dyjat sikur krevata
RrinKakaDinka dhipat tu ly me shminka
rrollitmi shume t’mdhaj me pallaqinka
Hey aschlo Was machtu dan ktu qa po ban
Dhipi smut une bona infermier
meniher.. ja myti qdo nerv
1 iniksion allividerçi
dhe kshtu pra na nxen mengjesi

Uu shawty shawty mengjesi m’nxen n’party
vodk vija bari Ziki legjendari

Aaa qa je ti , shume m’ke bo perveti
Aa qa je ti , shume m’ke bo perveti

Mozzik ft. Enis Bytyqi – Mra pika Full Video Song, Mozzik ft. Enis Bytyqi – Mra pika New Song, new Song Mozzik ft. Enis Bytyqi – Mra pika, Mozzik ft. Enis Bytyqi – Mra pika Mp3 Song

Advertisement