Poni – Me Dhe Emrin Nene Lyrics

Albanian Songs

Me Dhe Emrin Nene Song 2016 Listen Online HD

Song :  Me Dhe Emrin Nene
Singer : Poni
Video : Chill Pro – Ernis Cili
Styling : Valdrin Sahiti
Music : Valter Beqo & PONI
Official Site : BBCSongs.Com
Release Date :  Jul 30, 2016
Country : USA
Language : Albanian

[sc name=”ads”]

Me Dhe Emrin Nene – Poni Song Online On BBCSongs.Com

Me Dhe Emrin Nene Lyrics

Zot o zot te qofsha fale
Me dhe me te mirin djale
Nate e dite ne krahe e mbaj
Do tja mar o nusen me paje

Se ti je drite e shtepise
Ti je vule e dashurise
Pa gjume me ke lene
Me dhe emrin nene

Cdo shtepi le te gezoje
Me femije te mbreteroje dhe kur ka buke e kripe
Ne shtepi femijet bejne drite

Se ti je drite e shtepise
Ti je vule e dashurise
Pa gjume me ke lene
Me dhe emrin nene

Per ju shoqe per ju bija
Nje urim e kam nga zemra
Te gjitha u trashegofshi
Te gjitha u befshi nena

Tag: Poni – Me Dhe Emrin Nene Full Video Song, Poni – Me Dhe Emrin Nene New Song, new Song Poni – Me Dhe Emrin Nene,

Advertisement