Venera ft Lind – Siento Amor Lyrics

Spanish Songs

Siento Amor Song 2016 Listen Online HD

Song:  Siento Amor
Singer: Venera ft Lind
Official Site: BBCSongs.Com
Release Date:  Jul 06, 2016
Country: USA
Language: Spanish

[sc name=”ads”]

Siento Amor – Venera ft Lind Song Online On BBCSongs.Com

Siento Amor Lyrics

Ja ku erdh’ serish nje tjeter dite
Ti je aty ku du’ une n’kraht’ e mi
A muj me ta tregu nje te vertete
Se dhe grindjet me ty mu’ m’japin jete

Sa shume fjale ne kemi thene
Sa premtime kemi dhene
Kush dashuroi dhe si tha
Sa fjale pa fund ekzistojne
As ato s’mund ta tregojne
Forcen qe dashuria ka

Siento amor, siento amor
Vec per ty zemer

Siento amor, siento amor (x2)

Venera ft Lind – Siento Amor Full Video Song, Venera ft Lind – Siento Amor New Song, new Song Venera ft Lind – Siento Amor, Venera ft Lind – Siento Amor Mp3 Song, Mp3 Song Venera ft Lind – Siento Amor,

Advertisement